fbpx

Фестиваль сімейних цінностей “Мистецтво жити щасливо”

Фестиваль сімейних цінностей “Мистецтво жити щасливо”

Фестиваль сімейних цінностей “Мистецтво жити щасливо”
24-25 листопада 2018 року відбулася значуща подія в місті Рівному! Фестиваль сімейних цінностей “Мистецтво жити щасливо”. На ньому було представлено і нашу компанію Savvy Nation – простір твоїх можливостей! Вдячні організаторам заходу, персонально Яна Довмат за можливість необмеженого розвитку, пізнання себе та за наповнені вихідні!🙂
Ми зібрали відгуки наших колег про фестиваль і раді  ними поділитися!
👍
Надзвичайно цікавий проект! Мегакруті емоціі! Цей проект познайомив мене із багатьма людьми, дехто уже сьогодні ввійшов в життя Savvy Nation і триває плідна співпраця над новими проектами! (Korol Victor)
👍
Серед п’яти лінійок фестивалю розбігалися очі, адже всюди хотілося потрапити! Обираєш для себе найкорисніше і занурюєшся на два дні у розвиток!(Ольга Півторак)
👍
На фестивалі сімейних цінностей “Мистецтво жити щасливо” я була вперше! Це було ресурсно, це було пізнавально і дійсно круто! Тяжко було вибрати один із напрямів, хотілося бути відразу кругом! Дитина в захваті…ділилась позитивними емоціями ще цілий тиждень… розповідаючи, як чудово було щось творити, вирізати, ліпити…мега пізнавально…І звичайно, мали можливість поділитися власним досвідом, досвідом Savvy Nation… діти вже почали планувати, що вони зроблять вже сьогодні, щоб стати успішними і фінансово незалежними! Яночка, щиро дякуємо!  (Тетяна Бешок-Захарчук)
👍
Дякую всім, хто долучився до цього крутого заходу, адже емоції переповнюють. Перш за все це розвиток себе завдяки участі у різних майстер-класах. Тому неодмінно рекомендую потрапити на такий фестиваль на наступний рік!!! (Мирослава Куць)
Фестиваль сімейних цінностей «Мистецтво жити щасливо», який дозволив мені бути і тренером, спасибі #SavvyNation ))), і учасником. Цікаві теми, мегапотужні тренери, безцінний досвід, наповнення, чудові емоції і непідкупна атмосфера, яка панувала протягом всього фестивалю. Дякую #savvynation, Яна Довмат і кожному з вас за чудово проведений час!) (Марина Заєць)
👍
У такому форматі, особисто я приймала участь вперше. Проте я вважаю, що фестивалі – це крутий спосіб спробувати щось нове та знайти нових друзів. Фестиваль “Сімейних цінностей” для мене пройшов просто феєрично, адже я змогла поділитись своїми знаннями як тренер і набути неоціненний досвід як учасник майстер-класів (Тетяна Мартинюк)
Коментарі закрито.