fbpx

НАМ 1 РІК!

НАМ 1 РІК!

Рівно рік назад, 21 cічня 2017 року, офіційно стартував проект Школа фінансової грамотності «Savvy Nation».
Школа розпочалася з 12 чоловік тестової групи, а за рік випустила 30 груп різновікових учасників! Школа планувалася з дітей і для дітей, та за рік ми випустили 5 груп вікової категорії 18+, які через глибинні техніки досліджували себе, власні стосунки з рідними та світом. Наші курси дали одним випускникам поштовх до нових звершень, іншим – підтримку, друзів та місце, де тебе абсолютно приймають. Кожен з учасників виніс не те, що ми давали, а те, що зміг і був готовий взяти для себе і свого особистого розвитку.
За час існування ми також створили авторський тренінг, спрямований на гармонізацію стосунків «Батьки + діти», який струсонув не одну родину і нагадав про цінність один одного.
А запит на курси Фінансову грамотність та Психологію успіху влітку дав життя трьом незабутнім таборам, які перевернули життя не однієї дитини. Емоції, отримані там, досі спогадами стискають серце, адже ресурси дітей та їхні пізнавальні можливості стимулювали нас робити неймовірні заходи та майстер-класи.
За цей рік ми незчисленну кількість разів зіграли в ігри «Мафія» та «Кешфлоу» і зібрали у своєму «просторі можливостей» не одну сотню тих, хто прагне мати відмінний від диванного відпочинок і любить думати та спілкуватися.
А ще за цей рік був розроблений курс тренінгів «Психологія продажів» для компаній, що розширило горизонти нашої діяльності поза межами центру.
А мафіозні дні народження стали вже візитною карткою.
Зважаючи на усі події минулого року, МИ, команда «Savvy Nation», дякуємо усім, хто був з нами увесь цей рік, дякуємо тим, хто допомагав та підтримував нас, дякуємо і тим, хто просто стежив за нами, а це означає, що ми – небайдужі ВАМ.
Дякуємо усім і чекаємо на нових курсах, нових таборах, нових іграх і просто в гості!

Коментарі закрито.