fbpx

Основні правила походу в магазин

Основні правила походу в магазин

Основні правила походу в магазин

1. Ніколи не заходьте в магазин або супермаркет голодними (Це вбереже вас від зайвих затрат і не дуже потрібних продуктів).

2. Не заходьте за покупками втомлені (Коли ви втомлені, вам тяжче приймати раціональні рішення).

3. Перед походом до магазину обов’язково складіть список покупок (Тим більше, що зараз є безліч мобільних додатків: Bring, ShoppigList, Kwikshop тощо, які роблять цей процес зручнішим).
P.S. Якщо у вас немає часу складати список – сфотографуйте ваш холодильник відкритим, так ви точно будете знати, що у вас є.

4. Не беріть з собою до магазину багато грошей або готівки (Таким чином ви будете купувати те, що вам необхідне у першу чергу).

5. У супермаркетах і магазинах дуже часто свіжа продукція знаходиться на задніх рядах. Обов’язково перевіряйте дати і строк придатності.

6. Обережно «АКЦІЯ». Зазвичай під словом «акція» продавці пробують привернути нашу увагу до товару з ціллю його найшвидшої реалізації, а причина цієї швидкої реалізації – швидке закінчення строку придатності або інші недоліки.

7. Порівнюйте ціни на один і то й же товар у різних магазинах (Різниця інколи сягає від кількох десятків гривень до кількох сотень, особливо, якщо річ досить дорога).

8. Завжди перевіряйте чек після оплати, адже неуважність касира чи продавця інколи може зіграти з нами поганий жарт.

9. Одразу перераховуйте здачу.

10. Носіть з собою сумку-шопер, щоб не витрачати зайві кошти на пакети і берегти довкілля.

11. Спочатку просто обійдіть магазин чи супермаркет, щоб роздивитися що і де розташовано – це потім збережи час при виборі товарів.

12. І, врешті, не соромтеся користуватися допомогою продавців-консультантів.

 

Катерина Пахнюк

Коментарі закрито.