fbpx

З Днем народження, «Savvy Nation»!

З Днем народження, «Savvy Nation»!

З Днем народження, «Savvy Nation»!

Цей рік в “Savvy Nation” почався зі свята –  компанії виповнилося 2 роки! В січні 2019 відзначили початок третього року існування. Святкування пройшло в дружній, веселій атмосфері: грали в ігри, ділилися спогадами про минулі 2 роки діяльності та планами на майбутнє, нагороджували ювілярів компанії та вітали один одного з досягнутим.

З якими ж досягненнями можна привітати “Savvy Nation”?

Тільки у 2018 році компанія випустила 34 групи з курсів «Фінансова грамотність», «Психологія успіху» та «Тележурналістика». Випускниками цих груп стали майже 250 дорослих та дітей. Зіграно більш як 100 ігор в «Мафію» (приблизно 2500 гравців) та 45 ігор в «Щурячі перегони» (більш як 300 учасників). Понад 200 дітей мали змогу відпочити в літніх таборах компанії – Табір дитячих можливостей “Savvy Nation” та “Junior” і 20 дорослих відірвалися у таборі 18+.

А за 2 роки існування були випущено більше 50 тренінгових груп, проведено більш як 800 ігор, в яких взяли участь близько 5 тис. учасників. Є з чим привітати!

На сьогодні компанія “Savvy Nation” пропонує багато напрямків для особистого розвитку, інтелектуальні розваги, ігри та ін.

В 2019 для Вас приготували:

-Тренінги «Фінансова грамотність», «Психологія успіху» та «Тележурналістика» для дітей та дорослих від провідних тренерів, психологів та коучерів;

-Психологія продажів, групова взаємодія, team-building, батьки+діти, майстер-класи;

-Гра «Мафія» (дитяча та доросла);

-Гра «Кешфлоу» для дітей та дорослих;

-Дні народження та корпоративи у стилі гри «Мафія»;

-Табори, які змінюють мислення: “Junior” (денний), Лісовий, Морський, дорослий 18+;

-Нові несподівані напрямки курсів.

-Мега цікаві ігрові заходи з новими іграми.

Ми об’єднуємо людей, які цінують розвиток. Приєднуйтесь до нас та змінюйте своє життя на краще, адже “Savvy Nation” – це простір Ваших можливостей!

 

Коментарі закрито.